Ücretsiz Kargo 2 adet çok 12 Çekirdek 12F SC APC 1.5 M Singlemode SC/APC Fiber Optik Pigtail/

Ücretsiz Kargo 2 adet çok 12 Çekirdek 12F SC APC 1.5 M Singlemode SC/APC Fiber Optik Pigtail/ Daha büyük görüntüle

Ücretsiz Kargo 2 adet çok 12 Çekirdek 12F SC APC 1.5 M Singlemode SC/APC Fiber Optik Pigtail/

Yeni ürün

288.14TL

Derecelendirme 

Daha fazla bilgi

(6 Test Ekipmanları Teknik parametreler 1 dk bükülme çapı: 3.8 cm 2 Çalışma Sıcaklığı aralığı: - 40 ~ 85 °C 3 bağlayıcı malzeme: seramik tak çekirdekli 4 Dk bant genişliği: 200 MHZ LAN): Uygulamalar: 1. fiber Optik iletişim sistemi 2 Optik erişim ağ 3 fiber Optik İletişim Tarih 4 Optik-fiber OPTİK 5 yerel alan ağı. Km / 850 nm, 500 MHZ. Şartname sorun Km / 1300 nm 5 Tekrar tak: 6 Dk yansıma kaybı: 20 db 7 Max geri dönüş kaybı:

Etiketler: fiber optik pigtail, optik pigtail, sc APC, Ucuz fiber optik pigtail, Yüksek Kaliteli optik pigtail, Çin sc apc Tedarikçiler.

Bilgi kartı

Paket Ağırlık 0.8kg (1.76lb.)
Ünite Tipi (2 adet/lot)lot
Paket Boyutu 25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)
Marka Adı AUA
Fiber Modu 125um 9 Singlemode/
Kablo Ceket PVC
Bağlayıcı SC/APC
Model Numarası 12core SC/APC
Kablo Çapı 0,9 mm
Kablo uzunluğu 1.5 m
Lif Türü G652D

Bir değerlendirme yazın

Ücretsiz Kargo 2 adet çok 12 Çekirdek 12F SC APC 1.5 M Singlemode SC/APC Fiber Optik Pigtail/

Ücretsiz Kargo 2 adet çok 12 Çekirdek 12F SC APC 1.5 M Singlemode SC/APC Fiber Optik Pigtail/

(6 Test Ekipmanları Teknik parametreler 1 dk bükülme çapı: 3.8 cm 2 Çalışma Sıcaklığı aralığı: - 40 ~ 85 °C 3 bağlayıcı malzeme: seramik tak çekirdekli 4 Dk bant genişliği: 200 MHZ LAN): Uygulamalar: 1. fiber Optik iletişim sistemi 2 Optik erişim ağ 3 fiber Optik İletişim Tarih 4 Optik-fiber

İlgili ürünler: